آموزش نصب نرم افزار ۳DMAX 2018

مراحل نصب ۲۰۱۸ ۳d Max به ترتیب

آموزش نصب نرم افزار ۳DMAX ۲۰۱۸

این نرم افزار یکی از قوی ترین برنامه ها در زمینه طراحی سه بعدی و انیمیشن سازی بوده و به شما این امکان را می دهد تا طرح ها ، اجسام و کاراکتر های سه بعدی و همچنین انیمیشن های زیبا و با کیفیت بسیار بالا را درمدت زمان کوتاهی خلق کنید .

ابزار های بسیار گوناگون و کامل این نرم افزار آن  را از برنامه های مشابه متمایز ساخته است .

از جمله توانایی های دیگر این برنامه قابلیت متحرک سازی آن می باشد که این برنامه را تبدیل به یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های ساخت محصولات نصری در زمینه ساخت انیمیشن و تیزر های تبلیغاتی کرده است.

همچنین این محصول دارای plug-in های متعدد و قدرتمندی ازجمله V-Rey می باشد که در صنعت جلوه های ویژه سینمایی مورد استفاده قرار میگیرد .

دارار بودن متریال ها و نقشه های جدید، امکانات نور پردازی جدید وقدرتمند ، بهبود رابط کاربری و محیط نرم افزار در نسخه جدید ، ابزار جدید mapping برای خلق اشکال هندسی پیچیده ، ایجاد و کار با سایه ها به صورت پیشرفته، انجام Render  تکرار شونده با قدرت و کیفیت بالا ، مدل سازی و ساخت جلوه های انیمیشنی پیشرفته پیشرفته و دارا بودن نسخه ۶۴ بیتی جداگانه از مهم ترین قابلیت های این برنامه فوق حرفه ای می باشد .

قبل از نصب این برنامه ارتباط خود را با اینترنت قطع کرده و در ویندوز های vista ، seven، eight ، و تنظیم User Account control را خاموش نمایید .

جهت دانلود keygen به password نیاز دارید .
password: dabirbartar.com

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *