آموزش GIS حرفه ایی

آموزش GIS حرفه ایی در آکادمی علمی دبیر برتر

سیستم اطلاعات جغرافیایی یا GIS  یک سیستم مدیریت جغرافیایی یا به عبارت دیگر یک سیستم مدیریت مکانی است. که داده های مکانی را توسط کاربران دریافت می کند و طی پردازش ها با تبدیل به آمار و ارقام پس از تجزیه تحلیل و آنالیز، اطلاعات را به صورت آمار های گرافیکی مختلف، جداول، و نتایج متنوعی سازمان دهی کرده و در اختیار کاربر قرار می دهد.

در کلاس آموزشی GIS انواع آموزش های پایه ای و پروژه محور و برنامه نویسی با نرم افزارهای مختلف جهت کاربردهای مختلف توسط سرکار خانم بالایی آموزش داده می شود .

 

کلاس آموزش GIS

ella-jardim-669966-unsplash

در این کلاس آموزشی سعی شده است تا با رویکردی جامع نگر، ضمن ارائه بحث های پایه ای سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS)، نحوه تعامل با این سیستم اطلاعاتی به صورت کاربردی ارائه گردد. این دوره آموزشی GIS با تاکید بر مدل های برداری به آموزش گام به گام فرایندهای اصلی مرتبط با سیستم های اطلاعات جغرافیایی (دریافت، ذخیره سازی، ویرایش و نمایش داده ها و اطلاعات جغرافیایی و مکانی در کنار تحلیل فضایی) در سطح مقدماتی پرداخته است. با توجه به ویژگی های این سیستم های اطلاعاتی و به منظور درک بهتر استفاده کنندگان از این آموزش، سعی شده تا قبل از ارائه آموزش های عملی و نرم افزاری مباحث نظری مرتبط با آن ارائه گردد.

در حال حاضر سیستم های اطلاعات جغرافیایی (Geographic Information Systems) به عنوان ابزاری مهم در مدیریت داده های جغرافیایی و مکانی بشمار می رود که با فراهم ساختن امکان یکپارچه سازی داده های حاصل از منابع مختلف، امکان استخراج اطلاعات مورد نیاز و کشف ارتباطات پیچیده را فراهم می نمایند. به گونه ای که از سیستم اطلاعات جغرافیایی بسته به نیازهای هر منطقه یا کشور در بخش های مختلف استفاده می شود. هدف نهایی سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) پشتیبانی جهت تصمیم گیری های مبتنی بر داده های مکانی است و عملکرد اساسی آن به دست آوردن اطلاعاتی است که از ترکیب لایه های متفاوت داده ها با روش های مختلف به دست می آیند.

سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) یک سیستم اطلاعاتی است که وظیفه تولید، پردازش، تجزیه و تحلیل یک سیستم جغرافیایی را دارد. در واقع مدیریت سیستم های جفرافیایی توسط سیستم اطلاعات جغرافیایی صورت می گیرد.

درکلاس های  آموزشی و  کاربردی و مرتبط با این موضوع که توسط سرکار خانم بالایی تدریس میشود تمامی نیازهای شمارا برای کارکردن پروژه محور GIS فراهم میکند. همچنین نرم افزارهای کاربردی (GIS) نیز به صورت کامل در این کلاس آموزشی موجود می باشد. کلاس  سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS)، شامل ۵۰ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای آموزش سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) محسوب می شود.

آموزش GIS


[vc_section]

ارمیتا

[/vc_section]

عنوان

ظرفیت گروه اول
گروه دوم