برای شروع سال تحصیلی جدید قصد داریم برای ۳۵۰ نفر از کودکان کار لوازم تحریر جمع آوری کنیم از این رو به کمک همه شما نیاز داریم تا بتونیم گوشه کوچیکی از افرادی که نیاز به لوازم تحریر دارند رو تامین کنیم اگر شما لوازم تحریری دارید که فکر میکنید میشه هنوز ازش استفاده کرد و یا لوازمی تهیه کردید که ما به دست کودکان کار برسونیم به آدرس ما بفرستین تا بعد از جمع آوری در تاریخ ۱۶ شهریور یا نهایتا ۲۳ شهریور ماه بریم به دست کودکان کار برسونیم و روزی که قرار باشه لوازم رو پخش کنیم خیلی خوشحال میشیم در کنار همدیگر باشیم .

کمک به کودکان کار

اگر لوازمی دارید که قابلیت استفاده مجدد دارند رو هم برای ما بفرستین تا بتونیم افراد بیشتری رو کمک رسانی کنیم

 

لوازمی از قبیل کوله پشتی – کتاب های کمک آموزشی- لباس های نو

اگر بتونین به جای پرداخت پول به ما برای کودکان خود شما لوازم تحریر بخرید بسیار بهتر هست  و ما  خیلی اینطوری راحت تر هستیم و فقط پخش لوازم با ما هست ولی اگر به هر دلیلی امکان خرید لوازم تحریر رو ندارید و میخواین از طریق کارت به کارت برای ما پولی واریز کنید لطفا از طریق شماره کارت زیر برای ما واریز کنید .

 

۵۸۵۹۸۳۱۰۰۱۶۹۵۲۸۶

به نام بهنام پیهانی بانک تجارت 

 

آدرس ما برای ارسال کالا

برای ارسال کالا و لوازم تحریر برای ما به آدرس خیابان مطهری خیابان قائم مقام فراهانی کوچه ششم پلاک ۲۹ ط اول آموزشگاه نخل سبز اقدام فرمائید

در صورتی که برای شما مقدور هست از واریز وجه نقد خوداری کنید و فقط کالا و لوازم تحریر رو به آدرس ما ارسال کنید تا ما فقط تو مناطق نیازمند پخش کنیم ولی در صورتی که براتون امکان پذیر نیست از طریق شماره کارت زیر برای ما واریز رو انجام بدید.

 

۵۸۵۹۸۳۱۰۰۱۶۹۵۲۸۶

بانک تجارت بهنام پیهانی

ما قصد داریم روز ۱۶ شهریور ماه برای پخش به مناطق نیازمند بریم ولی ممکنه به دلیل اینکه کمک های بیشتری جمع بشه یک هفته دیرتر اقدام کنیم و ۲۳ شهریور برای پخش لوازم تحریر  اقدام کنیم .

 

آدرس دقیق و ساعت دقیق حرکت و روز پخش رو از همین صفحه به حضور شما اعلام میکنیم اگر میخواین با ما همراه باشید تو قسمت نظرات همین صفحه به ما اعلام کنید که روز جمعه  از درب آموزشگاه همگی با هم حرکت کنیم و بریم برای پخش کردن لوازم تحریر .

۰۹۱۲۷۲۰۳۴۶۷ بهنام پیهانی

اگر به حساب ما مبلغی واریز کردید حتما توی همین صفحه مبلغ رو اعلام کنید یا از طریق پیام به شماره ۰۹۱۲۷۲۰۳۴۶۷ به ما اطلاع بدید .

دیدگاه (۱)

  • nazanin mohammadi پاسخ

    با تشکر از کار خوبتون

    شهریور ۹, ۱۳۹۷ در ۹:۱۲ ق٫ظ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *