Python for Data Science

این دوره برای فراگرفتن نحوه استفاده از ابزارهای قدرتمند منبع بازی (open-source) همچون: Python,Pandas,Git,Matplotlib که در تجزیه و تحلیل و تجسم مجموعه داده های پیچیده استفاده میشوند، می باشد

درباره این دوره

در عصر حاضر ، اطلاعات در اطراف ما است. در این داده ها پاسخ به سوالات قانع کننده در بسیاری از حوزه های اجتماعی (سیاست، کسب و کار، علم، و غیره) است. اما اگر به مجموعه داده های بزرگ دسترسی داشتید، آیا می توانید پاسخ هایی را که می خواهید پیدا کنید پیدا کنید؟

این دوره، به شما بخشی از برنامه MicroMasters Data Science، مجموعه ای از ابزار قدرتمند، منبع باز برای تجزیه و تحلیل داده ها و انجام علوم داده معرفی خواهد کرد. به طور خاص، شما چگونگی استفاده از ابزار های زیر را یاد خواهید گرفت :

python

jupyter notebooks

pandas

numpy

matplotlib

git

و بسیاری از ابزارهای دیگر و همچنین خواهید آموخت:

فرآیند پایه علم داده
نوت بوک های Python و Jupyter
یک درک کاربردی در مورد چگونگی دستکاری و تجزیه و تحلیل داده های غیر ضروری
تجزیه و تحلیل آماری پایه و روش های یادگیری ماشین
چگونه به طور موثر تجسم نتایج

شما این ابزارها را در زمینه حل مسائل علمی اطلاعات خواهید آموخت.

 

پس از اتمام این دوره، با استفاده از ابزارهای پایتون قادر به یافتن پاسخ در داخل مجموعه های بزرگ خواهید بود تا اطلاعات را وارد کنید، آن را بررسی کنید، سپس تجزیه و تحلیل کنید، از آن یاد بگیرید،  تجسم کنید، و در نهایت، گزارش های به راحتی قابل چاپ را تولید کنید.

 

با یادگیری این مهارت ها، شما همچنین می خواهید عضو یک جامعه در سراسر جهان باشید که به دنبال ایجاد ابزارهای داده های علمی، کشف مجموعه داده های عمومی و بحث در مورد یافته های مبتنی بر شواهد است. آخر این دوره پایه لازم برای دوره های بعدی در برنامه MicroMasters Data Science برای شما  فراهم می شود.

ملاقات با مربیان

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *